Teki

Történések és fontos részletek. Keress magadnak kedvencet, kövesd a sorsát híreinken keresztül.
Trixi
Hozzászólások: 58
Csatlakozott: 2017.05.11. 20:43
Kapcsolat:

Teki

Hozzászólás Szerző: Trixi » 2017.06.25. 19:19

Teki a keverék fiúcska 2015.12.27-én került gondozásunkba. Szigethalmon kóborolt április óta. Elszánt állatvédők folyamatosan etették 9 hónapon át, de másfél méternél közelebb senkit sem engedett magához. Borzalmasan fél az emberektől, valószínűleg kéz még sohasem simogatta. Mivel közeledtek az igazi nagy fagyok, sürgőssé vált, hogy valami megoldás szülessen számára, ezért az Ebremény bevállalta gondozását. December végén élve fogó csapda lett kihelyezve. Teki annyira bizalmatlan volt, hogy inkább két napig éhezett, de nem ment bele. Szerencsére aztán győzött a korgó gyomra, így december 27-én végre besétált a csapdába. Ahogy egy képen látszik is, Teki szokása, hogy az ételes tálkáját hordozza. Aznap kivitte a ketrecből a tálat, de visszament inni, így sikerült megfogni. Eleinte nagyon félt, az érintéstől rettegett, kitért, elugrott. Kiképzőnél rehabilitálódott. 2016.02.29-én átesett az ivartalanításon. Viselkedése rengeteget változott, már szereti az embereket és imád kutyákkal játszani. Érdeklődni Tekiről a 06 30 444 16 82-as számon lehet.

Kép

Kép

Kép

Teki teljes történetét elolvashatjátok az előző fórumunkon. Sajnos néhány kép viszont elveszett a fórummentés során.

Teki topicja

Válasz küldése

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég